Park linowy 15 marzec 2015

Park linowy mały i duży

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

PARK LINOWY MAŁY
Park linowy to atrakcja, która powoduje szybsze bicie serca u wszystkich dzieci. Wystarczy trochę odwagi i sprawności fizycznej aby tor przeszkód był prawdziwą przyjemnością. Nasz park skierowany jest dla dzieci już od 3 roku życia. Dzieci pokonują proste kolorowe przeszkody linowe: kacze łapy, ruchome mostki, tunele, pajęczyny, równoważnie z ruchomymi przeszkodami. Park zawieszony jest na palach. Między przeszkodami znajdują się platformy w kształcie domków. Trasa kończy się kolorową zjeżdżalnią lub dla bardziej odważnych zjazdem mini tyrolką. Zabezpieczeniem przed upadkiem są siatki zawieszone bezpośrednio pod przeszkodami. Rodzice, opiekunowie mogą dopingować swoje pociechy z dołu.

  • dla dzieci od 5 roku życia
  • 10 kolorowych przeszkód               
  • długość trasy około 200 m
  • wysokość trasy do 1,5 m

 

DSC 5924 DSC 6276

 

PROFESJONALNY PARK LINOWY
Nad ścieżką z dinozaurami, nad brzegiem jeziora przygotowaliśmy dla Państwa profesjonalny park linowy. Na drzewach, na różnych wysokościach znajdują się trasy z przeszkodami o różnym stopniu trudności. To niepowtarzalny rodzaj napowietrznego trekingu, którego bazą są przejścia akrobatyczne między drzewami takie jak: balansujące pomosty, przejścia po linie, przejścia siatkowe, mosty zwodzone ,platformy, tyrolki - zjazdy na linie oraz wiele innych.

Zapraszamy na cztery trasy:

  • trasa szkoleniowa
  • trasa łatwa - minimalny wzrost 130cm
  • trasa średniej trudności - minimalny wzrost 150cm
  • trasa trudna - minimalny wzrost 150cm


Uczestnicy samodzielnie pokonują przygotowaną trasę. Stopień trudności poszczególnych odcinków jest zróżnicowany, od bardzo łatwego i stopniowo wzrasta. W Parku wydzielona została specjalna trasa dla dzieci. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie na miarę swoich sił i możliwości. Osoby korzystające z atrakcji parku otrzymują sprzęt wyposażenia indywidualnego i przechodzą obowiązkowe szkolenie na trasie szkoleniowej. W trakcie przechodzenia po instalacjach każdy z uczestników wpięty jest do specjalnej liny gwarantującej uniknięcie upadku z wysokości. Nasi instruktorzy nadzorują przemieszczanie się uczestników na trasach i w razie potrzeby zawsze służą pomocą.

Obsługujemy osoby indywidualne i grupy zorganizowane. Nasz park linowy to miejsce dla poszukiwaczy adrenaliny i niezwykłych wrażeń!

 

 DSC 5727  DSC 6094


Zapraszamy do odwiedzenie strony Parku Linowego
www.parklinowy.zaurolandia.pl

Czytany 33959 razy
Ostatnio zmieniany 17 marzec 2016

O Nas

ZAUROLANDIA RODZINNY PARK ROZRYWKI

ul. Kolejowa 99, 88-420 Rogowo

tel. + 48 52 359 30 80
tel. +48 52 302 45 63
tel. kom. 663 023 881


Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ścieżka i Plac Zabaw